HARMANDALI KÖYÜ
SİTEDE GÖRDÜĞÜNÜZ REKLAMLAR ALAN SAĞLAYICISININ KONTROLÜNDE OLUP SİTE YÖNETİMİNİN HİÇBİR DENETİMİ YOKTUR. BEĞENMEDİĞİNİZ BİR REKLAM OLURSA SAYFAYI YENİLEMENİZİ TAVSİYE EDER, SAYGILAR SUNARIZ.

EĞER HALA ÜYE DEĞİLSENİZ, BU PENCERENİN HEMEN ALTINDAKİ "KAYIT OL!" BUTONUNA TIKLAYARAK KAYDOLUP SİTEYE YAZI VE RESİM YOLLAYABİLİRSİNİZ...

Join the forum, it's quick and easy

HARMANDALI KÖYÜ
SİTEDE GÖRDÜĞÜNÜZ REKLAMLAR ALAN SAĞLAYICISININ KONTROLÜNDE OLUP SİTE YÖNETİMİNİN HİÇBİR DENETİMİ YOKTUR. BEĞENMEDİĞİNİZ BİR REKLAM OLURSA SAYFAYI YENİLEMENİZİ TAVSİYE EDER, SAYGILAR SUNARIZ.

EĞER HALA ÜYE DEĞİLSENİZ, BU PENCERENİN HEMEN ALTINDAKİ "KAYIT OL!" BUTONUNA TIKLAYARAK KAYDOLUP SİTEYE YAZI VE RESİM YOLLAYABİLİRSİNİZ...
HARMANDALI KÖYÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TÜRKİYE

YEDİ DEVLET BİR MİLLET
AZERBAYCAN
ERMENİSTAN
En son konular
» www.harmandali58.com
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:54 pm tarafından Admin

» 13.11.2010 (Yeni Video)
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 11:22 am tarafından Admin

» Kurban etini sebze ile tüketin... (Basından)
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 4:26 am tarafından Admin

» Hz. İbrahim ve Kurban
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptySalı Kas. 09, 2010 5:23 am tarafından Admin

» Süleymaniye bayramda ibadete açılıyor... Darısı Ayasofya'nın başına...
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptySalı Kas. 09, 2010 5:19 am tarafından Admin

» Harmandalı'da Yol Rezaleti...
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyCuma Ekim 15, 2010 12:44 pm tarafından Admin

» Apış-Emrah
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 11:24 am tarafından apış

» 2010 KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı İptal edildi...
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyCuma Eyl. 17, 2010 11:53 am tarafından emrah

» Kur'an-ı Kerim ve Hadislerde Türkler
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyPtsi Tem. 12, 2010 5:26 am tarafından 401kafkef

» Tahtyurt
Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 4:11 am tarafından Admin

Istatistikler
Toplam 209 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Elvin78

Kullanıcılarımız toplam 233 mesaj attılar bunda 149 konu

Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında

Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında Empty Doğu Türkistan'da Kafir Zulmü: Türk'ün Namusu Ayaklar Altında

Mesaj tarafından Admin Salı Mart 03, 2009 6:28 am

Ölmeden Mezara Koydular Beni

Geçenlerde Azerbaycan’da Türk dünyasının toplantısı oldu. Bütün Türk topluluklarının ismi zikredildi. Moğolların bile…

Maalesef Uygur’un ismi yoktu. Gözümde yaş, nedense Çanakkale şarkısını söylemek geldi içimden…

Çanakkale içinde Aynalı Çarşı
Anne ben gider oldum düşmana karşı

Çanakkale içinde vurdular beni
Ölmeden mezara koydular beni
Oy… gençliğim eyvah!

Almanya’da Goethe Üniversitesi’nin kütüphanesinde Türki devletlerin “atasözleri” hepsi aynı büyüklükte kaliteli kitaplar duruyordu. Ama, Türkçe, o yeni yayınlanan kitaplar arasında bir tek Uygur’un yoktu. Halbuki Almanca “Uygur Atasözleri” diye 1930’larda yayınlanmış kocaman kitap vardı orada.

Biz Uygurlar ölmeden mezarlığa gömülmek istemiyoruz. Türk Dünyasının, İslam Dünyasının, hatta uluslararası kurumların toplantılarına çağrılmak istiyoruz.

Komünizm çoktan yok olsa bile, iki komünist cellât Stalin ile Mao’nun, boynumuza bağladığı kölelik zinciri kırılmadan devam edecek mi?

Biz 30 milyon insan, bir buçuk milyarın ayakları altında ezilmekte olsak da insanız.

İnsani hak-hukuklarımıza susadık. İnsanlık dünyasının yardımına, desteğine, hisdaşlığına muhtacız.

Biz insanız, hem de dünyanın en önce gelişmiş insanlarından (ilk buğdayı biz ektik, biçtik…. at, inekleri ilk biz evcilleştirdik, ilk şehir,… ilk evi biz yaptık, her onbirbin senede Dünya ikliminde büyük değişiklikler oluyorken… o değişimde çok insanlar, bizden, Dünyanın dört bir yanına göç etti…)

Bizleri lütfen toplantılarınıza çağırın. 1949 senesine kadar bağımsız devlet idik, yine bağımsız kalmak istiyoruz. Çin’in sinsi, rezil soykırımdan (kızlarımızı, düşmanın seks kölesi oğlanlarımıza kısırlaştırma iğneleri…), evvel Allah, sonra da bütün dünya insanlarının yardımıyla kurtulmak istiyoruz.

Eğer bizleri ölmeden mezarlara koyarsanız… Çinlilerin hilekâr numaralarına kanarsanız, şantajlarına boyun eğerseniz ya da “Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın” derseniz, bugün Uygur’un başına gelen, yarın sizin de başınıza gelebilir. Çünkü bu kitapsız ejderha dur durak bilmiyor.

28.02.2009

Zeynure İsa
Adres:
Çelebidere Yokuşu Sok.
Selçuk Apt. No: 6 Yeniköy - İstanbul
Tel (Ev) : 0090 212 223 65 82
Gsm : 0090 536 579 45 85
Kaynak: http://www.uygur.org/doguturkistan/haber/2009/02_28a.html
Admin
Admin
KURUCU
KURUCU